Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Orzeł Polskiego Samorządu dla Starogardu

Gmina Miejska Starogard Gdański wśród laureatów Ogólnopolskiego Plebiscytu ORŁY POLSKIEGO SAMORZĄDU. Miasto otrzymało tytuł „Gmina 30-lecia wolności RP” w ramach udziału w Ogólnopolskim Programie SAMORZĄDOWA MARKA ROKU. W piątek, 14 czerwca 2019 roku, podczas jubileuszowej Wielkiej Gali Polskiej Przedsiębiorczości w Warszawie, Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiebiorcy.pl nagrodziła najlepiej funkcjonujące samorządy i przedsiębiorstwa w Polsce. Nagrodzeni i wyróżnieni w plebiscycie Orły Polskiego Samorządu Tytuły „Gminy 30-lecia wolności RP” oraz statuetki „Orła Polskiego Samorządu” otrzymało 30 samorządów, które zdaniem Rady Programowej Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości, są symbolem rozwoju i efektywności w zarządzaniu. Wśród uhonorowanych znalazła się Gmina Miejska Starogard Gdański. Nagrodę dla naszego samorządu podczas uroczystej gali odebrał Tadeusz Błędzki – zastępca prezydenta miasta Starogard Gdański. Zastępca prezydenta miasta Tadeusz Błędzki odbiera Orła Polskiego Samorządu - To kolejny dowód na to, że miasto efektywnie wykorzystuje środki zewnętrzne, inwestuje w rozwój, dba o poprawę jakości życia mieszkańców i warunki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości – powiedział wiceprezydent. Ogólnopolski Program Promocji Regionów Samorządowa Marka Roku to inicjatywa, która od dekady promuje samorządy i buduje ich pozytywny wizerunek. Umacnia ich pozycję jako silnych marek, które stawiają na rozwój i nieustanne podnoszenie standardu życia mieszkańców. fot. Magdalena Dalecka   
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności