Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Orliki dla mieszkańców miasta

Od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 - 19:00 mieszkańcy Starogardu będą mogli nieodpłatnie korzystać z orlików, na których w tym czasie obecny będzie animator. Orliki znajdują się przy dwóch szkołach: Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 przy ul. Traugutta oraz przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 przy ul. Bp K. Dominika. Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniami Prezydenta Miasta opłaty dla klubów sportowych, stowarzyszeń i organizacji za korzystanie z tych obiektów uległy zmniejszeniu. Szczegółowe cenniki w zarządzeniach:  
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności