Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Ognisko Miejskie z Młodzieżową Radą Miasta

Młodzieżowa Rada Miasta Starogard Gdański zaprasza serdecznie na Ognisko Miejskie, które odbędzie się 19.06.15r. (piątek) w godz. od 18 do 22 na  Piekiełkach (łąka obok boiska przeznaczonego na rozgrywki piłki plażowej). Zapewnione będą tacki, sztućce, napoje, pieczywo oraz miła atmosfera przy  muzyce gitarowej. Kiełbaski należy zorganizować we własnym zakresie.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności