Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Na zakończenie roku szkolnego

15 czerwca w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 z udziałem dyrektorów miejskich szkół i przedszkoli. Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak, jego Zastępca ds. Społecznych Maciej Kalinowski oraz Przewodnicząca Rady Miasta Anna Benert podziękowali kierującym placówkami oświatowymi w naszym mieście za kolejny rok dobrej współpracy. Sami także usłyszeli podziękowania i słowa wdzięczności.   Podczas spotkania akty powierzenia stanowisk dyrektorskich na 5 lat szkolnych, czyli od 01.09.2023 r. do 31.08.2028 odebrały:   Na zdjęciu od lewej: Przewodnicząca Rady Miasta Starogard Gdański Anna Benert, dyrektor Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 6 Agnieszka Radimonas i Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak Agnieszka Radimonas – dyrektor Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 6    Na zdjęciu od lewej: Przewodnicząca Rady Miasta Starogard Gdański Anna Benert, dyrektor Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 10 Emilia Poziemska i Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak Emilia Poziemska – dyrektor Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 10   Na zdjęciu od lewej: Przewodnicząca Rady Miasta Starogard Gdański Anna Benert, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 Sławomira Głodek i Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak Sławomira Głodek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2   – Jestem pełen podziwu dla Państwa pracy, bardzo trudnej i wymagającej. Zmagacie się z wieloma zmianami, które czekają nas też w przyszłym roku szkolnym. Jednak na razie skupmy się na najbliższej przyszłości, czyli na tym, by podczas wakacji odpocząć i zebrać energię na kolejny rok szkolny – powiedział Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak. – Już niedługo zabrzmi ostatni dzwonek i nadejdą, dla uczniów, bo dla dyrektorów nie do końca, upragnione wakacje. Chociaż Państwo nie mają ich zupełnie wolnych, to mimo wszystko, dziękując Wam za dobiegający końca rok szkolny 2022/2023, życzę Państwu, by letni czas przyniósł wytchnienie i radość – mówiła Przewodnicząca Rady Miasta Anna Benert. Każdy z dyrektorów odebrał także prezent dla szkoły w postaci głośników bezprzewodowych, a nowo powołane Panie dyrektor otrzymały gratulacje od swoich koleżanek i kolegów dyrektorów.   Fot. Małgorzata Rogala  

Galeria zdjęć

Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23 Miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/23
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności