Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Młodzi podsumowali mijający rok

Podczas uroczystego spotkania w Starogardzkim Centrum Kultury, 1 grudnia Młodzieżowa Rada Miasta Starogardu Gdańskiego podsumowała mijający rok pełen inicjatyw, projektów i zaangażowania młodych ludzi w życie naszego miasta.  


Radni MRM skierowali również podziękowania  do władz miasta, instytucji, szkół, organizacji oraz wszystkich partnerów za wsparcie i otwartość na współpracę. Dzięki temu możliwe było zrealizowanie wielu wartościowych przedsięwzięć dla młodzieży i mieszkańców. Jak zapowiada przewodniczący Marcel Dymerski, rada jeszcze nie kończy swoich działań w tym roku. Już 4 grudnia odbędzie się kolejna 6. sesja podczas której młodzi radni podejmą kolejne decyzje i inicjatywy. Dziękujemy za cały rok współpracy i liczymy na dalsze wspólne działania!

Dwóch mężczyzn i kobieta na zdjęciu.
Od lewej: Przewodniczący MRM Marcel Dymerski, Anna Benert, Przewodnicząca Rady Miasta i Janusz Stankowiak, Prezydent Miasta Starogard Gdański.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności