Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Mistrzynie w Starogardzie

W piątek 31 maja mistrzyni olimpijska z Aten Otylia Jędrzejczak i zaproszone przez nią wybitne polskie sportsmenki poprowadzą niezwykłą lekcję wychowania fizycznego dla dziewcząt na Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby w Starogardzie Gdańskim. Nasze miasto odwiedzą znane chyba wszystkim: Otylia Jędrzejczak (pływanie), Magdalena Fulraczyk-Kozłowska (wioślarstwo), Monika Michalik (zapasy), Agnieszka Bibrzycka (koszykówka), Katrin Kargbo (karate), Anna Kiełbasińska (lekkoatletyka) oraz pochodząca ze Starogardu Oktawia Nowacka (pięciobój). – Mam nadzieję, że dzięki naszym nietypowym lekcjom dziewczyny inaczej spojrzą na aktywność fizyczną i będą chętniej uczęszczać na lekcje wychowania fizycznego – mówi Otylia Jędrzejczak. Zajęcia w ramach projektu „Mistrzynie w Szkołach” skierowane są do uczennic z ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, bo właśnie w tym wieku notuje się u dziewcząt największą absencję na lekcjach w-f. Zapisy prowadzone są w szkołach powiatu starogardzkiego, a cały przebieg rejestracji nadzoruje OSiR Starogard Gdański wraz z Fundacją Otylii Jędrzejczak. Nauczyciele rejestrują uczestniczki na stronie: http://www.mistrzyniewszkolach.pl Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. „Mistrzynie w Szkołach 2019” - ramowy plan wydarzenia:  piątek 31.05.2019 – Miejska Hala Sportowa im. A. Grubby – OSiR Starogard Gdański godz. 9:00 – Rejestracja uczestniczek i rozdanie pakietów startowych godz. 10.00 – Oficjalne otwarcie wydarzenia godz. 10.30 – 12.00 – Lekcja w-f z Mistrzyniami godz. 12.00 – 13.00 – Rozmowa motywacyjna z Mistrzyniami godz. 13.00 – 13.30 – Autografy i zakończenie wydarzenia W czasie kilkugodzinnego spotkania uczestniczki razem z mistrzyniami sportu, ćwiczyć będą pod okiem wykwalifikowanych trenerów personalnych. Po zajęciach uczennice będą miały możliwość spotkania i zadawania pytań Otylii Jędrzejczak oraz zaproszonym przez nią wybitnym sportsmenkom. Dziewczęta otrzymają również atrakcyjne pakiety startowe. Otylia Jędrzejczak podczas jednego ze spotkań w ramach projektu "Mistrzynie w Szkołach".  Masz pytania? Zadzwoń: 606 349 753. Więcej na: https://www.mistrzyniewszkolach.pl Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim Fundacja Otylii Jędrzejczak Partnerzy: Urząd Miasta Starogard Gdański Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych „STARY LAS” Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „STARKOM” Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. Biuro rachunkowe RK Roma Kamrowska Grupa GPEC
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności