Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Mecz z okazji Samorządności

W minioną niedzielę, tj. 7 czerwca o godzinie 15:00 z okazji 25-lecia Samorządności,  na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny odbył się mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją samorządowców a służbami mundurowymi Starogardu Gd. Walka o gole była zacięta. Mecz zakończył się wygraną służb mundurowych. Z sympatii dla samorządowców wyniku nie podajemy :)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności