Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Maturzyści nagrodzeni

W dniu dzisiejszym Rada Miasta na podstawie uchwały Nr LIII/466/2010 uhonorowała trzech najlepszych maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego w Starogardzie Gdańskim. Osobami nagrodzonymi zostali: Pani Karolina Borzeszkowska, Pani Paulina Olender oraz Pan Michał Sulewski. Słowa gratulacji przyjęła również Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Pani Wiesława Górska, a także rodzice uhonorowanych maturzystów. Jeszcze raz kierujemy słowa uznania, życząc absolwentom wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i na drodze kariery.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności