Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Mariola Ałtyn zakończyła pracę zawodową

Po 35 latach pracy na rzecz starogardzkiej oświaty na zasłużoną emeryturę przeszła dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starogardzie Gdańskim Mariola Ałtyn. 9 marca pożegnali ją Zastępca Prezydenta Miasta ds. Społecznych Maciej Kalinowski oraz dyrektorzy miejskich przedszkoli i szkół podstawowych. Pracę zawodową Mariola Ałtyn rozpoczęła 1 września 1988 r. Najpierw była nauczycielką w Szkole Podstawowej Nr 2, a po 6 latach podjęła trud piastowania stanowiska jej dyrektora. Przez prawie 35 lat całym sercem angażowała się w nauczanie oraz wychowywanie dzieci i młodzieży szkolnej. – Proszę przyjąć podziękowania za każde spotkanie, za udzielone rady i wsparcie, za serce oddane nauczaniu i wychowaniu oraz za trud włożony w kierowanie i zarządzanie. Zakończenie pracy to zarazem początek nowego doświadczania życia. Życzę, aby emerytura był czasem spełniania życiowych planów, a każdego dnia spotykała Panią tylko dobroć, serdeczność i przyjaźni ludzie – powiedział wiceprezydent Starogardu Maciej Kalinowski. W imieniu władz miasta za wieloletnią współpracę Marioli Ałtyn podziękował Zastępca Prezydenta Starogardu Gdańskiego ds. społecznych Maciej Kalinowski. – Chyba jeszcze żadnej decyzji w życiu nie podjęłam tak szybko. Nigdy nie sądziłam, że moment zakończenia zawodowej aktywności będzie wyglądał właśnie tak. Dzisiaj czuję, jakby te 35 lat to była chwila. Zawsze z sentymentem będę wracać myślami do czasów spędzonych w „Dwójce” oraz do tych naszych spotkań z dyrektorami. Cieszę się, że mogłam się z Wami dzielić doświadczeniem i wszelkimi uwagami. Dziękuję Wam za wszystkie te lata – ze wzruszeniem mówiła Mariola Ałtyn. Mariola Ałtyn na rzecz starogardzkiej oświaty pracowała 35 lat. Podczas spotkania z dyrektorami naczelnik Wydziału Informacji Społecznej Renata Połomska zachęcała do kontaktu z wydziałem w ramach promocji najważniejszych wydarzeń w placówkach, o których warto informować mieszkańców w miejskich kanałach takich, jak strona internetowa starogard.pl, Telewizja Starogard, biuletyn informacyjny „Starogardzki Ratusz” oraz w social mediach. Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Sebastian Brauer i pełniąca obowiązki jego zastępcy Kamila Kwidzińska mówili o prawidłowym przycinaniu drzew na szkolnych i przedszkolnych terenach. Fot. Małgorzata Rogala

Galeria zdjęć

Pożegnanie Marioli Ałtyn Pożegnanie Marioli Ałtyn Pożegnanie Marioli Ałtyn Pożegnanie Marioli Ałtyn Pożegnanie Marioli Ałtyn Pożegnanie Marioli Ałtyn Pożegnanie Marioli Ałtyn Pożegnanie Marioli Ałtyn
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności