Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta w 2025 roku

4 grudnia Młodzieżowa Rada Miasta spotkała się na ostatniej w tym roku sesji. Oprócz ważnych uchwał dotyczących m.in.  przyjęcia sprawozdań z prac komisji problemowych oraz uchwalenia budżetu MRM na rok 2026, dwie radne złożyły ślubowanie. Przewodniczący Rady podziękował wszystkim za miniony rok pełnej pasji pracy na rzecz wzmacniania głosu starogardzkiej młodzieży i jej aktywności w życiu lokalnej społeczności. Prezydent Miasta życzył wszystkim udanych Świąt i mnóstwa prezentów.
 

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta w 2025 roku była okazją do podziękowań za cały rok pracy na rzecz wzmacniania głosu starogardzkiej młodzieży i jej aktywności w życiu lokalnej społeczności.

Przewodniczący Rady Marcel Dymerski w krótkim wystąpieniu podziękował radnym za ich odpowiedzialność i dojrzałość w świadomym podejmowaniu decyzji.

Mężczyzna w garniturze stoi przy mównicy
Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Marcel Dymerski

 

- Każda dyskusja, sesja, spotkanie komisji potwierdziły, że potrafimy współpracować ze sobą ponad różnicami, a różnorodność poglądów to siła do budowania. Dzięki tej postawie mogliśmy konsekwentnie budować godność MRM jako instytucji, która poważnie traktuje swoją rolę w życiu publicznym. Dziękuję wam za poświęcony czas, za organizację wspólnych wydarzeń i gotowość do działania poza standardowymi ramami, za to, że swoją postawą udowadniacie, że młodzież  ma realny wpływ na otaczającą ją rzeczywistość. Kończąc ten rok, mam nadzieję, że doświadczenia, które zdobyliśmy w tym roku staną się dla nas fundamentem do dalszej pracy i rozwoju zarówno tego osobistego  jaki naszego samorządowego  młodzieżowego działania – powiedział przewodniczący MRM.

Podziękowania radnym za aktywne uczestnictwo w życiu miasta złożył również Prezydent Miasta Janusz Stankowiak.

Młodziez siedzi przy owalnym stole i słucha przemawiającego na mównicy mężczyzny
Ostatnia VI sesja MRM w 2025 roku z udziałem prezydenta miasta Janusza Stankowiaka (przy mównicy)

 

— Przez cały rok byliście bardzo aktywni, a przez to widoczni. Wasza pasja i zaangażowanie napawają nas nadzieją i optymizmem. Bardzo dziękuje za waszą pasję, energię, spontaniczność a przede wszystkim kreatywność i wolę nie poddawania się — powiedział włodarz miasta.  

Prezydent pogratulował też nowo zaprzysiężonym radnym, podkreślając że będą dobrym uzupełnieniem tego niezwykle aktywnego młodzieżowego działania w Starogardzie Gdańskim.  Na koniec życzył wszystkim, by następny rok przyniósł nowe wyzwania, nowe doświadczenia i dużo dobrych pomysłów.  Z okazji zbliżających się Świąt życzył też dużo zdrowia, i mnóstwa wspaniałych prezentów.

Radni Młodzieżowej Rady Miasta otrzymali podziękowania i drobne upominki.

 

 

 

 

Galeria zdjęć

VI sesja MRM w 2025 roku 32 VI sesja MRM w 2025 roku 31 VI sesja MRM w 2025 roku 30 VI sesja MRM w 2025 roku 29 VI sesja MRM w 2025 roku 28 VI sesja MRM w 2025 roku 27 VI sesja MRM w 2025 roku 26 VI sesja MRM w 2025 roku 25 VI sesja MRM w 2025 roku 24 VI sesja MRM w 2025 roku 23 VI sesja MRM w 2025 roku 22 VI sesja MRM w 2025 roku 21 VI sesja MRM w 2025 roku 20 VI sesja MRM w 2025 roku 19 VI sesja MRM w 2025 roku 18 VI sesja MRM w 2025 roku 17 VI sesja MRM w 2025 roku 16 VI sesja MRM w 2025 roku 15 VI sesja MRM w 2025 roku 14 VI sesja MRM w 2025 roku 13 VI sesja MRM w 2025 roku 12 VI sesja MRM w 2025 roku 11 VI sesja MRM w 2025 roku 10 VI sesja MRM w 2025 roku 9 VI sesja MRM w 2025 roku 8 VI sesja MRM w 2025 roku 7 VI sesja MRM w 2025 roku 6 VI sesja MRM w 2025 roku 5 VI sesja MRM w 2025 roku 4 VI sesja MRM w 2025 roku 3 VI sesja MRM w 2025 roku 2 VI sesja MRM w 2025 roku 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności