Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Koszykarka z wyróżnieniem

Starogardzianka Angelika Głuszek odebrała z rąk prezydenta miasta Janusza Stankowiaka nagrodę za osiągnięcia sportowe. Zajęła I miejsce na Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Koszykówce Kobiet. Pani Angelika należy do Wrocławskiego Klubu Sportowego Niesłyszących „ŚWIT”. Od 2 lat jest reprezentantką Kadry Narodowej Koszykówki Kobiet Polski Niesłyszących. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy Niesłyszących w Koszykówce Kobiet, które odbędą się w październiku we Włoszech, a miesiąc później reprezentacja zagra na Klubowym Pucharze Europy. Awans będzie przepustką na Igrzyska Olimpijskie Niesłyszących, które w przyszłym roku odbędą się w Brazylii. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! Fot. Archiwum Angeliki Głuszek

Galeria zdjęć

Angelika Głuszek Angelika Głuszek Angelika Głuszek
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności