Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Konkurs Ekologiczny „Drzewo z odpadów” rozstrzygnięty

10 października odbyło się wręczenie nagród i upominków dla osób biorących udział w konkursie ekologicznym „Drzewo z odpadów”. Organizatorem i fundatorem nagród był Prezydent Miasta Starogard Gdański. Celem konkursu było propagowanie utrzymania czystości i dbania o środowisko gminne. Przystąpili do niego uczniowie klas I-III starogardzkich szkół podstawowych. Łącznie wpłynęło 251 prac plastycznych. Laureaci I, II i III miejsca otrzymali nagrody rzeczowe, a wyróżnione osoby – upominki. Natomiast placówka oświatowa, do której uczęszcza nagrodzony uczeń, otrzymała 3 sadzonki drzew. Spośród autorów dostarczonych prac przyznano nagrody dla: - Ines Lewandowskiej, I miejsce - Kajetana Doubrawskiego, II miejsce - Kornelii Kaszubowskiej, III miejsce - Faustyny Siadkowskiej i Leny Bączkowskiej, wyróżnienia. Wszystkie prace uczestników zostaną wyeksponowane w listopadzie na wystawie w Ratuszu Miejskim w Starogardzie Gdańskim.  

Galeria zdjęć

Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów Drzewo z odpadów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności