Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Koncert Noworoczny Orkiestry Salonowej "Moderato" z Bydgoszczy

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny "W rytm walczyka serce śpiewa ...". 6 stycznia 2017 roku o godz. 17:00 w kinie "Sokół" wystąpi Orkiestra Salonowa "Moderato", którą dyrygować będzie Orlin Bebenow.Zaśpiewają Anna Malus-Wróblewska - sopran iEugeniusz Kalinowski - tenor. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w recepcji SCK i kasie kina "Sokół". "W rytm walczyka serce śpiewa ..." to koncert muzyki operetkowej. Artyści zaśpiewają i zagrają utwory znanych kompozytorów operetkowych m.in. J. Straussa, F. Lehara, E. Kalmana, K. Zellera. Postarają się zabrać słuchaczy w świat, w którym ludzie kochają miłością, która wszystko wybacza. Będą chwile wspomnień, być może wzruszeń, ale z pewnością nie zabraknie świetnej zabawy. Nogi same będą rwać się do tańca. Salonowa Orkiestra "Moderato" to zespół muzyków, filharmoników i artystów operowych z Bydgoszczy. Zespół został założony z myślą o stworzeniu dla publiczności niepowtarzalnej atmosfery i specyficznego klimatu od muzyki salonowej XIX, pierwszej połowy XX wieku do muzyki rozrywkowej. W repertuarze można usłyszeć znane walce, polki, czardasze, ulubione arie i duety operetkowe, miniatury muzyki poważnej, musicalowej, filmowej, standardowej i innej. Koncert Noworoczny odbędzie się pod patronatem Prezydenta Starogardu Gdańskiego - Janusza Stankowiaka.  
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności