KOMUNIKAT PZERiI: zapisy na wyjazd do Teatru "Wybrzeże"
KOMUNIKAT
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd O/Rej. w Starogardzie Gdańskim informuje, że organizuje w dniu 17 grudnia b.r. (godz. 18 00) wyjazd do teatru „Wybrzeże” na sztukę „Wiśniowy Sad”.Zapisy przyjmowane są w biurze Związku - pokój 027 w Urzędzie Miasta od wtorku do piątku w godz. 9:00 – 13:00.
