Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Kolejna nauczycielka mianowana

22 grudnia Pani Monika Marchlewicz-Witkiewicz odebrała z rąk prezydenta Janusza Stankowiaka akt potwierdzający awans zawodowy. Tym samym dołączyła do grona nauczycieli mianowanych. Monika Marchlewicz-Witkiewicz nauczycielem została w roku 2008. Od 2009 r. związana jest z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 im. Marii Konopnickiej w Starogardzie Gdańskim. Uczy przyrody oraz prowadzi zajęcia techniczne w klasach IV-VI. Przed wręczeniem aktu mianowania nauczycielka w obecności prezydenta miasta złożyła uroczyste ślubowanie. Zapewniła, że będzie rzetelnie pełnić powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna. Będzie rozwijać osobowość uczniów i własną oraz kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych i poszanowania Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas wręczenia aktu awansu zawodowego Pani Monice towarzyszyła dyrektor PSP nr 2 Mariola Ałtyn. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] 

Galeria zdjęć

Kolejna nauczycielka mianowana Kolejna nauczycielka mianowana Kolejna nauczycielka mianowana Kolejna nauczycielka mianowana Kolejna nauczycielka mianowana
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności