Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Kajaki z UKS Ósemką

UKS Ósemka Starogard Gdański otrzymał wsparcie na organizację Spływu Kajakowego. Ta forma integracji zawodników oraz ich rodziców już w zeszłym roku przyniosła znakomite efekty, dlatego klub postanowił to powtórzyć. Stosowną umowę Janusz Stankowiak Prezydent Miasta Starogard Gdański podpisał 22 kwietnia br. z prezesem klubu Agnieszką Klechą. Na zdjęciu od lewej Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak wraz z Agnieszką Klechą Malownicze tereny, śpiew ptaków, szum wody i wspaniała atmosfera pozwolą na kreowanie pozytywnych relacji, scalanie grupy oraz lepsze poznanie się. Taka integracja sprzyja też tworzeniu zwyczaju wzajemnej pomocy i motywacji. Fot. Małgorzata Rogala
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności