Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

„Jedyne, co stałe w życiu, to zmiana.” Nowy dyrektor Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim

24 lipca w siedzibie Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim podczas uroczystej akademii pożegnano pełniącego dotychczas funkcję dyrektora AŚ Ppłk Ireneusza Łepkowskiego. Przed nim nowy etap na ścieżce zawodowej. 

Ppłk Ireneusz Łepkowski objął funkcję dyrektora Zakładu Karnego w Sztumie. Wyrazy uznania za dotychczasową służbę, profesjonalizm i skuteczne kierowanie starogardzkim Aresztem Śledczym wyraził podczas wydarzenia obecny tam m.in. Tadeusz Błędzki, zastępca Prezydenta Miasta Janusza Stankowiaka.

Ppłk Ireneusz Łepkowski
Ppłk Ireneusz Łepkowski

 

Stanowisko dyrektora Starogardzkiego Aresztu Śledczego na wniosek Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Bydgoszczy ppłk Marty Jakubowskiej  objął równolegle ppłk Leszek Urbanowicz.

Ppłk Leszek Urbanowicz – nowy dyrektor Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim
Ppłk Leszek Urbanowicz – nowy dyrektor Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim

 

Wydarzenie było doskonałą okazją aby wyrazić zaufanie i słowa uznania Leszkowi Urbanowiczowi dla jego dotychczasowego doświadczenia.

-Jako władze samorządowe deklarujemy gotowość współpracy i dialogu, tak aby wspólne działania przyniosły jak najlepsze rezultaty w zakresie budowania bezpieczeństwa i porządku publicznego i wzajemnego zaufania – mówił Tadeusz Błędzki.

Głos podczas uroczystości zabrał m.in z-ca prezydenta miasta Tadeusz Błędzki.
Głos podczas uroczystości zabrał m.in z-ca prezydenta miasta Tadeusz Błędzki

 

Obu Panom gratulacje i podziękowania złożyli obecni na uroczystości Przewodnicząca Rady Miasta Starogard Gdański Anna Benert, zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Błędzki oraz pozostali zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych, służb i instytucji miejskich, zaprzyjaźnione służby mundurowe oraz podmioty współpracujące z Aresztem Śledczym.  

Fot. Anna Więckiewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności