Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Hospicjum to emocje

10 października obchodziliśmy Dzień Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej. Z tej okazji w sali dworca PKP w Starogardzie Gdańskim odbył się wernisaż zdjęć związanych z emocjami, jakie towarzyszą pracownikom hospicjum podczas wykonywania ich misji.

Wydarzenie licznie zgromadziło gości, w tym lekarzy oraz pracowników hospicjum – bohaterów zdjęć. Na fotografiach ukazano wachlarz uczuć towarzyszących profesjonalnemu zespołowi hospicyjnemu przy pracy. Autorką zdjęć obnażających gamę emocji jest Dominika Kotuła. Każde zdjęcie ukazuje inną emocję. Prowadzące spotkanie – członek Zarządu Fundacji „Kociewiacy dla Hospicjum” Janina Lubawska oraz prezes Fundacji Dagmara Wróblewska wygłosiły przemowę oraz zaprezentowały film pokazujący obraz hospicjum stacjonarnego i domowego. Nie obyło się również bez licznych podziękowań za pracę i gratulacji za podjętą inicjatywę. Podziękowania i słowa uznania do lekarzy i personelu skierowała m.in. kierownik Przychodni SPZOZ przy ul. Hallera Patrycja Dziewiątkowska-Dudek.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności