Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Gwiazdka 2022 z miejskim wsparciem

Starogardzki Klub Sportowy otrzymał od miasta wsparcie w kwocie 2.000 zł na organizację Mikołajkowego Turnieju Koszykówki „Gwiazdka 2022”. To impreza sportowa skierowana do chłopców z rocznika 2012, rozpoczynających szkolenia w zakresie koszykówki. Na przełomie listopada i grudnia odbędzie się już XVI edycja turnieju. Rozgrywki odbędą się w Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby. Weźmie w niej udział około 80 uczestników. Jak zapewniają organizatorzy, wydarzenie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem rodzin zawodników, którzy aktywnie uczestniczą w jego organizacji. Umowę na dofinansowanie projektu podpisał 18 października Zastępca Prezydenta Miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki i Marek Banach, wiceprezes SKS. Marek Banach, wiceprezes Starogardzkiego Klubu Sportowego.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności