Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Golec uOrkiestra w Starogardzie. Koncert kolęd

17 grudnia o godzinie 20.00 w kościele pw. św. Wojciecha odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra. Z okazji Bożego Narodzenia bracia Golec przygotowali wzruszający koncert, w którym zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy… razem z Janem Pawłem II. Usłyszymy unikatowe nagrania, które Łukasz i Paweł otrzymali od zaprzyjaźnionej Siostry Teodory, Sercanki. To dźwiękowy zapis kolęd, które Ojciec Święty śpiewał w Watykanie podczas papieskich Wigilii. Razem z zespołem Golec uOrkiestra zaśpiewa radiowy zespół „Na cały Głos”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wsparcie organizacji koncertu: https://radioglos.pl/darowizna Sponsor główny koncertu: Energa-Grupa Orlen
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności