Główne wejście do budynku Urzędu Miasta ponownie otwarte
Od 2 listopada przywrócona została dawna organizacja wejść i wyjść do budynku Urzędu Miasta. Oznacza to, że interesanci mogą znów korzystać z głównego wejścia od strony ulicy Gdańskiej.
Zmiany spowodowane były remontem zachodniej elewacji budynku, która zyskała nowy blask. Prace rozpoczęły się w pierwszej połowie maja. Wyczyszczono elewację, wymieniono uszkodzone cegły, naprawiono powierzchnię murów i wymieniono spoiny. Odtworzono zwieńczenia i betonowe ozdoby. Dodatkowo renowacji poddano okienka witrażowe, wykonano nowe elementy okapowe wykuszy czy odtworzono ceglane parapety w okienkach piwnicznych. To tylko niektóre z prac jakie przeprowadzono podczas remontu.
Odnowiona fasada budynku Urzędu Miasta.
Odnowiona fasada budynku Urzędu Miasta.
