Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Globalne rozśmieszenie, czyli Misiek w Nowym Jorku w letnim kinie SCK

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 3 sierpnia o godzinie 18:00 do kina "Sokół" na film pt. „Misiek w Nowym Jorku” w ramach kina letniego z SCK dla dzieci. Wstęp wolny. Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca – pan Greene – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu ekipa odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości! Reżyseria: Trevor Wall W polskim dubbingu udział wzięli: Adam Woronowicz, Anna Cieślak, Piotr Gąsowski, Grzegorz Kwiecień, Krzysztof Gosztyła i inni Produkcja: USA 2015 Gatunek: animacja, komedia Sponsorzy Kina Letniego z SCK dla dzieci: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH "STARKOM" POMORSKA SZKOŁA WYŻSZA RESTAURACJA BROWAR
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności