Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Gimnazjada w siatkówce chłopców

Mistrzami Starogardu w Miejskiej Gimnazjadzie chłopców zostali siatkarze z Publicznego Gimnazjum Nr 2. 17 marca w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby do rywalizacji stanęły cztery reprezentacje: PG 1, PG 2, PG 3 i PG 4. Mecze, rozegrane systemem „każdy z każdym” wyłoniły zwycięzców – drużynę PG 2. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Publicznego Gimnazjum NR 4, trzecie – Publicznego Gimnazjum Nr 1, a czwarte – Publicznego Gimnazjum Nr 3. Zwycięski zespół, którego opiekunem jest Krzysztof Niedziela zagrał w składzie: Tomasz Andres, Maksymilian Czerniga, Jakub Gaweł, Kacper Kaiser, Remigiusz Kolasiński, Szymon Landowski, Krystian Mazur, Bartosz Muller, Dawid Przewoźny, Wojciech Ribicki, Radosław Tobolewski, Mateusz Richter. Najlepszymi zawodnikami turnieju okrzyknięci zostali: z PG 1 – Krystian Zaborowski, z PG 2 – Bartosz Muller, z PG 3 – Igor Grabowski, z PG 4 – Janusz Wrycza. Organizatorem Miejskiej Gimnazjady był Ośrodek Sportu i Rekreacji. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] 

Galeria zdjęć

Gimnazjada w siatkówce chłopców Gimnazjada w siatkówce chłopców Gimnazjada w siatkówce chłopców Gimnazjada w siatkówce chłopców
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności