Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
17 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 im. Jana Pawła II w Starogardzie Gd., odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański.
Celem Turnieju było popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.
Eliminacja miejskie odbyły się w dwóch kategoriach:
- W I grupie (10-12 lat) drużyny czteroosobowe (dwie dziewczynki i dwóch chłopców).
- W II grupie (pozostali uczniowie) drużyny trzyosobowe.
