Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Dziewczyny z PSP 6 najlepsze w unihokeju

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 6 w Żabnie zdobyły tytuł Mistrzyń Starogardu w unihokeju. Drugie miejsce wywalczyły dziewczyny z SP nr 3, a na trzecim stopniu podium stanęły unihokeistki z „czwórki”. Zawody odbyły się 11 października w SP nr 6 w Żabnie. We wtorek, 11 października br. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 w Żabnie odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt. O tytuł Mistrzyń rywalizowało 6 dziewczęcych zespołów ze starogardzkich szkół podstawowych nr 1,2,3,4 i 6 oraz Publicznej Szkoły Chrześcijańskiej. Najlepsze okazały się dziewczyny z SP nr 6: Laura Bławat, Karina Gdaniec, Karolina Głodny, Jagoda Kodrycka, Paulina Kowalska, Aleksandra Musz Porazik, Aleksandra Stosik, Eliza Klamann, Karolina Ziętara, opiekun: Adrian Dudkiewicz. To one wywalczyły tytuł Mistrzyń Starogardu w unihokeju i będą reprezentowały Starogard na Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 24 października 2017r. Na podium, zajmując drugie miejsce, stanęły uczennice SP nr 3, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna z SP nr 4. Czwarta była drużyna z SP 1, piąta - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i szósta –SP nr 2. Królem strzelców została Aleksandra Stosik z SP nr 6. Najlepszą zawodniczką PSP 1 została Alicja Ardanowska i Najlepszą zawodniczką PSP 2 została Zuzanna Kłos Najlepszą zawodniczką PSP 3 została Dominika Dembicka Najlepszą zawodniczką PSP 4 została Julia Trzcińska Najlepszą zawodniczką PSP 6 została Karolina Głodny Najlepszą zawodniczką ChSP została: Natalia Peplińska Każda reprezentacja otrzymała pamiątkowy dyplom. Zawodniczki, które zajęły pierwsze trzy miejsca, otrzymały medale. Natomiast wyróżnione zawodniczki z każdej szkoły - statuetkę najlepszego zawodnika drużyny. Zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Współorganizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Żabnie.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności