Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Ustanowione przez Sejm RP w 2000 r. święto upamiętnia pierwsze wybory samorządowe z 27 maja 1990 r. Z tej okazji najserdeczniejsze życzenia osobom tworzącym samorząd terytorialny oraz działającym na jego rzecz złożyli Przewodnicząca Rady Miasta Starogard Gdański Anna Benert oraz Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności