Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia i Święta Pracownika Służby Zdrowia w imieniu wszystkich mieszkańców Starogardu Gdańskiego dziękuję pielęgniarkom i pielęgniarzom, ratowniczkom i ratownikom, lekarkom i lekarzom oraz pozostałym pracownikom służby zdrowia za pełną poświęcenia pracę na rzecz drugiego człowieka. Jesteśmy Wam wdzięczni za trud i wielkie serca, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym, za empatyczne podejście do chorych i życzliwość oraz wyrozumiałość dla ciepiących.

Życzymy Wam wytrwałości, siły, energii w codziennych zmaganiach i satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Was dobro, życzliwość i serdeczność tych, których spotykacie na swojej drodze.

Janusz Stankowiak Prezydent Miasta Starogard Gdański

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności