Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Dwa tygodnie dobrej zabawy

To był czas wypełniony atrakcjami i pozytywną energią. 21 lipca zakończyła się Nieobozowa Akcja Lato z OSiRem. Zapisy na zajęcia prowadzone były każdego dnia. Codziennie przez całą akcję uczestniczyło w niej około 80 osób, a w sumie 150. Każdego dnia na dzieci czekały inne atrakcje. Były to nie tylko sportowe zabawy integracyjne, czy zajęcia terenowe, ale i wycieczki. Młodzi ludzie odwiedzili między innymi Grodzisko Owidz, Komendę PSP, Muzeum Ziemi Kociewskiej. Pociągiem pojechały na basen do Tczewa, a przedostatniego dnia Nieobozowej Akcji Lato z OSiRem odwiedziły Nową Holandię koło Elbląga. Podczas dwóch lipcowych tygodni spędzonych z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji nie brakowało też kultury. Dzieci obejrzały spektakl teatralny „Królewna Śnieżka” oraz film animowany pod tytułem „Minionki”. Młodzi miłośnicy historii także nie mogli narzekać. Uczestnicy letniej akcji spotkali się z przedstawicielami Starogardzkiego Bractwa Rycerskiego. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]  

Galeria zdjęć

Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017 Lato z OSiRem 2017
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności