De Mono zagra w Starogardzie
Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. Tym razem specjalnie dla pań, ale i nie tylko, wystąpią Dominik Arim i zespół De Mono. Wydarzenie odbędzie się 9 marca o godzinie 17:00 w w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim.
Bilety w cenie 10 można nabyć w recepcji SCK oraz na stronie: https://sck.starogard.pl/kup-bilet/

Dominik Arim
Szerszej widowni dał się poznać, podczas trwania siódmej odsłony programu "The Voice Kids". Będąc w drużynie Cleo zaśpiewał utwór "Hold My Hand" od Lady Gagi, czy chociażby "Supermoce" Męskiego Grania Orkiestry. Jest pierwszym chłopcem, który do ntej pory reprezentował nasz kraj w Junior Eurovision Song Contest Madrid 2024, jako zwycięzca eurowizyjnej edycji "Szansy na sukces". Nasz reprezentant wystąpił z piosenką "All Together". Kocha muzykę i śpiew jest jego wielką miłością. Rozwijanie swojej pasji rozpoczął mając zaledwie 5 lat. Ponadto uczy się gry na trąbce. Od roku doskonali się pod okiem trenera wokalnego. Uwielbia sport, od kilku lat trenuje karate, w którym zdobył pomarańczowy pas.De Mono
Zespół, który bez wątpienia wpisuje się w kanon najważniejszych grup muzycznych w Polsce. Szczyt popularności osiągnął pod koniec lat 80. oraz w pierwszej połowie lat 90. XX wieku. Któż jednak do dzisiaj nie nuci przebojów takich jak: "Kochać inaczej", "Moje miasto nocą", "Zostańmy sami", "Światła i kamery", "Statki na niebie", "Znów jesteś ze mną", "Kamień i aksamit", "Paparazzi", "Kim naprawdę jesteś", "Wszystko na sprzedaż", "Anna mieszka tutaj", "Póki na to czas" i wiele innych. De Mono z Andrzejem Krzywym wystąpili w Starogardzie Gdańskim podczas "XIII Zlotu Weteranów Szos - Historii na Kołach". Organizator: Starogardzkie Centrum Kultury Współorganizator: OSiR Partner: Starogard Gdański Materiał prasowy: Starogardzkie Centrum Kultury
