Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Darmowa komunikacja miejska od 1 września

Na sesji w dniu 26 czerwca radni Rady Miasta jednogłośnie zatwierdzili pomysł prezydenta miasta o umożliwieniu młodym starogardzianom korzystanie z bezpłatnych przejazdów autobusami miejskimi.  Od 1 września wszyscy uczniowie szkół podstawowych, którzy mieszkają w granicach administracyjnych miasta, mogą korzystać z darmowych przejazdów autobusami MZK 7 dni w tygodniu. Podstawą do korzystania z darmowych przejazdów jest ważna legitymacja szkolna. Prawo do jazdy autobusami za darmo ma 3826 dzieci.       
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności