Ciepły posiłek dla osób bezdomnych. Przedłużamy akcję do końca marca
Od 2 stycznia codziennie w godzinach od 18:00 do 20:00 na parkingu przy Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w specjalnie podstawionym autobusie MZK są wydawane posiłki dla osób bezdomnych. Akcja wydawania ciepłych posiłków i gorących napoi zostaje przedłużona do ostatniego dnia marca. Zapraszamy wszystkich potrzebujących.
To ważne aby, w okresie zimowym nie zapominać o osobach bezdomnych, które z różnych powodów nie mają możliwości przebywania w warunkach mieszkalnych. Codziennie w autobusie wydawanych jest około czterdziestu posiłków. Akcję koordynuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim.
