Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Brązowi medaliści w siatkówce

Drużyna klubu sportowego KaEmKa zdobyła niedawno brązowy medal w ogólnopolskich zawodach „Kinder+Sport”. 31 października zawodnicy i trenerzy opowiedzieli o tym wydarzeniu Prezydentowi Miasta. Sukces w zawodach jest tym większy, że konkurencja była naprawdę spora. – W innych drużynach, zwłaszcza w zwycięskiej, byli zawodnicy o dużo lepszych warunkach fizycznych. Nasi chłopcy jednak zupełnie na to nie zważali i dzielnie walczyli do samego końca. To oczywiście efekt wielu godzin treningów, samodyscypliny i konsekwencji – powiedział jeden z trenerów Artur Szlachcikowski. – Trzeba przyznać, że zawodnicy klubu KaEmKa są bardzo ambitni. Świetnie radzą sobie z godzeniem sportu z nauką, która zawsze musi być priorytetem. Praktycznie całe dnie są poza domem. Wychodzą rano, a wracają wieczorem. To duże obciążenie, ale jak widać, warto – mówił trener Tomasz Lamek. Swoje brązowe medale prezydentowi Starogardu Gdańskiego pokazali: kapitan drużyny i rozgrywający Tymon Niedziela, atakujący Filip Szlachcikowski oraz przyjmujący Kamil Celer. – Młodzież z naszego miasta jest ogromnie utalentowana i ambitna. Jestem z Was dumny. Gratuluję sukcesu. Czekam na kolejne – powiedział prezydent Janusz Stankowiak i wręczył młodym sportowcom oraz ich trenerom upominki. Fot. Małgorzata Rogala  

Galeria zdjęć

KaEmKa KaEmKa KaEmKa KaEmKa KaEmKa KaEmKa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności