Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Awanse i odznaczenia w starogardzkiej Służbie Więziennej

30 listopada funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim odebrali wyróżnienia za wzorową służbę oraz awanse zawodowe. Wręczali je dyrektor jednostki ppłk Ireneusz Łepkowski oraz Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy płk Andrzej Gniot. W imieniu Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka wyróżnionym funkcjonariuszom pogratulował Zastępca Prezydenta Miasta ds. Społecznych Maciej Kalinowski. Funkcjonariusze awanse i wyróżnienie otrzymali tradycyjnie z okazji kolejnej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. – W 1918 r., po 123 latach zaborów, Polska odzyskała niepodległość. To właśnie w tym czasie rozpoczęło się budowanie ustroju i struktur Państwa Polskiego, w tym więziennictwa w odrodzonej Ojczyźnie. Kolejne rocznice upamiętniające to wyjątkowe wydarzenie to czas wręczania awansów, wyróżnień oraz odznaczeń dla funkcjonariuszy Służby Więziennej za ich profesjonalną, trudną i pełną wyzwań służbę – powiedział Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy płk Andrzej Gniot. – Uroczystości w Starogardzie Gdańskim odbywają się dopiero 30 listopada, ponieważ osobiście chciałem odwiedzić każdą jednostkę okręgu. Tutaj mogłem zjawić się na koniec miesiąca – dodał płk Andrzej Gniot.

Awanse i wyróżnienia

Podczas uroczystości awansowano 19 funkcjonariuszy starogardzkiej jednostki (4 funkcjonariuszy w korpusie oficerskim, 4 funkcjonariuszy w korpusie chorążych, 5 funkcjonariuszy w korpusie podoficerów oraz 6 szeregowych). Ponadto wręczono wyróżnienia dla funkcjonariuszy, którzy w ocenie przełożonych, bardzo dobrze wykonują swoje obowiązki służbowe. Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim tuż przed wręczeniem awansów i wyróżnień. 

Podziękowania oraz gratulacje

– Nasza praca jest wymagająca i trudna. Bardzo obciąża nas psychicznie. Często przynosimy ją w głowach do domu, ale to dzięki naszym wspaniałym bliskim potrafimy nabrać dystansu i następnego dnia z nowymi siłami iść do pracy. Za to dziękuję Państwa rodzinom i najbliższym. Dziękuję także Wam za każdy dzień służby. Zawsze wzorowo wypełniacie swoje obowiązki. Praca z Wami to dla mnie olbrzymia przyjemność – mówił dyrektor Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim ppłk Ireneusz Łepkowski. – Każdy awans to ważna chwila w karierze zawodowej. Gratuluję Państwu tego, że Wasza codzienna, trudna praca została dostrzeżona i doceniona. W imieniu Prezydenta Miasta oraz swoim bardzo dziękuję za wysiłek, jaki wkładacie w to, by mieszkańcy Starogardu byli bezpieczni oraz by osadzeni skutecznie się resocjalizowali – powiedział wiceprezydent Starogardu Gdańskiego Maciej Kalinowski. W imieniu Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka awansowanym i wyróżnionym funkcjonariuszom pogratulował Zastępca Prezydenta Miasta ds. Społecznych Maciej Kalinowski. Fot. Małgorzata Rogala

Galeria zdjęć

Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego Awanse funkcjonariuszy Aresztu Śledczego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności