20-lecie przedszkola nr 2
Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Starogardzie Gdańskim obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Uroczystości jubileuszowe odbyły się 28 marca w SCK.
Wśród licznie przybyłych gości znaleźli się wiceprezydent miasta Tadeusz Błędzki oraz naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Agnieszka Buczyńska. Wszystkich przywitała dyrektor przedszkola Marzena Kobylańska. Prezentację multimedialną opowiadającą o wydarzeniach na przestrzeni 20 lat poprzedziły liczne występy artystyczne. Obecni wychowankowie przedszkola popisali się talentami muzycznymi oraz tanecznymi. Przedszkolaki świetnie bawiły się na scenie, a pod nią zgromadzeni absolwenci placówki oraz rodzice. W ciągu minionych 20 lat do przedszkola uczęszczało 111 dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Ci z nich, którzy przyszli na jubileusz otrzymali książkę napisaną przez Sarę Bąk (absolwentkę przedszkola) "Świat Sary". Fot. Joanna Rogaczewska