Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

2 maja i 17 czerwca Urząd Miasta będzie nieczynny

Informujemy, że 2 maja i 17 czerwca 2022 r. Urząd Miasta Starogard Gdański będzie nieczynny. W zamian otwarty będzie w sobotę 21 maja w godz. 7:30-15:30 oraz w sobotę 4 czerwca w godz. 7:30-14:00. Poniżej zarządzenie Prezydenta Miasta Starogard Gdański. Zarządzenie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności