WIEDŹMIN w Teatrze Muzycznym w Gdnyni - jedź z ODK!

OSTATNI 1 BILET!
ODK organizuje wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical "Wiedźmin".
22.03.2025
ZAPISY:
ODK
ul.Reymonta 1
Starogard Gdański
Geralt z Rivii - wiedźmin broniący przed potworami mdlejących z przerażenia na jego widok ludzi... Na pozór twardy i nieprzystępny, wewnątrz targany sprzecznymi emocjami Biały Wilk przemierza magiczne krainy wraz z wierną Płotką i nieco irytującym bardem Jaskrem. Na jego drodze pojawia się także przepiękna, potężna wiedźma Yennefer.
Kultowe książki Andrzeja Sapkowskiego doczekały się znanych na całym świecie adaptacji filmowych, serialowych i gamingowych, a w 2017 roku nadeszła pora na musical. Realizowanego z wielką pompą widowiska, przepełnionego fascynującą muzyką, akrobacją i zapierającą dech w piersiach charakteryzacją głównych bohaterów.
Duża Scena
Napisy w języku angielskim
Czas trwania spektaklu: 3 h 30 min (w tym przerwa)
Preferencje wiekowe: 15+
W spektaklu wykorzystujemy efekty świetlne i pirotechniczne.
SPRZEDAŻ BILETÓW:
- 220 zł członek S.M."Kociewie"
- 250 zł osoby pozostałe
Osiedlowy Dom Kultury S.M. "Kociewie"
ul. Reymonta 1
Starogard Gd.
tel: 58 56 289 40
www.odk.smkociewie.com.pl
