SĄSIEDZKA INTEGRACJA przy OGNISKU - os.Kopernika 30

Zapraszamy na SĄSIEDZKĄ INTEGRACJĘ przy OGNISKU!
20.05.2026
start: 16.00
MIEJSCE:
Trawnik między budynkami os.M.Kopernika nr 30 a boiskiem.
ZAPEWNIAMY:
- kiełbaski, pieczone jabłka i ziemniaki z ogniska,
- konkursy dla dzieci i dorosłych,
- "książkobranie" na leżakach z MBP filia nr 2 z ODK,
- wspólne biesiadowanie przy muzyce.
Udział bezpłatny!
Zachęcajmy sąsiadów do udziału we wspólnym wydarzeniu na świeżym powietrzu!
ORGANIZACJA:
- Osiedlowy Dom Kultury S.M."Kociewie"
- Administracja Osiedla im.M.Kopernika S.M."Kociewie"
PARTNER:
- Miejska Biblioteka Publiczna - filia nr 2 z ODK
WYDARZENIE ZALEŻNE OD POGODY
ps.
Kolejne ognisko odbędzie się 11 września 2026 na zielonym placu w osiedlu przy ul. Juranda ze Spychowa.
