XVI edycja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2018

Wczytuję mapę...

Data/Czas
25.08.2018 - 26.08.2018
Całodniowe

Lokalizacja
42 Baza Lotnictwa Szkolnego, Lotnisko Radom - Sadków

Wstęp
10 zł

Strona www
http://airshow.wp.mil.pl


Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

Pokazy lotnicze, akrobacje oraz wyjątkowe samoloty sprawiają, że na Air Show do Radomia każdego roku przyjeżdżają setki osób. Pojawiają się pasjonaci lotnictwa, jak i ci, którzy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet publiczności. Śpieszcie się po bilety. Rozchodzą się bardzo szybko, a Air Show 2018 rusza już 25 sierpnia.
25 i 26 dzień sierpnia to prawdziwe święto dla osób związanych z lotnictwem, zarówno zawodowo i amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnopolskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, a także obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie wyjątkowa edycja, na którą organizatorzy przygotowali też specjalne atrakcje.

W planie imprezy przewidziano pokazy pilotów z ponad dwudziestu Państw Europy i Świata. Wśród lotniczych sław pojawią się przedstawiciele m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.
Wszystkie osoby, które pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały okazję podziwiać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wspólnie z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w biało czerwone barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Niepodległości. To będzie pierwszy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.
Pokazy lotnicze w Radomiu będą w tym roku wyjątkowe. Dwa dni pełne akrobacji, spotkań z najlepszymi pilotami oraz możliwość zobaczenia samolotów, które na co dzień nie są dostępne. Ponadto to czas, w którym uczestnicy wspólnie będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Cały program Air Show 2018 Radom dostępny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/

Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy ostrzegają przed zakupem biletów z nieznanych źródeł. Jednym miejscem, gdzie sprzedawane są bilety na pokazy jest portal ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/

Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to świetny pomysł na to, by spędzić ten ostatni weekend sierpnia rodzinnie i aktywnie. Oprócz pokazów w powietrzu przygotowane będą również stanowiska, na których specjaliści przedstawią historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne oraz kąciki dla dzieci zapewniają dużą dawkę wiedzy i zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem albo opiekunem prawnym, który posiada bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/

Kup bilet już dziś i weź udział w największym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wyżej poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią historii polskiego lotnictwa. Poznaj bohaterów oraz tych, którzy codziennie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Gwarantujemy niezapomniane emocje. Zabierz najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl