Wojny domowe – Akademia kłótni małżeńskiej

Wczytuję mapę...

Data/Czas
05.10.2018
19:00 - 21:00

Lokalizacja
Starogardzkie Centrum Kultury

Wstęp
wolny

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 5 października br. o godzinie 19:00 do sali widowiskowej na wyjątkowe spotkanie dla par małżeńskich pod hasłem „Wojny domowe – Akademia kłótni małżeńskiej”. W programie spektakl teatralny pt. „Kłopoty małżeńskie” autorstwa Mariusza Więcka i Jerzego Wójcickiego. Następnie „Małżeńska Akademia Rozwoju”, czyli spotkanie ze specjalistami w dziedzinie psychologi – Renatą Gehrke i Agnieszką Kamińską.

Chcesz zobaczyć jak kłócą się inni? I usłyszeć co dobrego z tego może wyniknąć? Zaproś swojego współmałżonka na niecodzienny spektakl teatralny. Eksperci od budowania relacji wezmą pod lupę bohaterów spektaklu i pomogą zrozumieć co pomaga, a co utrudnia w byciu razem. Gwarantowany humor i dobra zabawa.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Zapisy należy dokonać przez formularz zgłoszeniowy na stronie http://serwismalzenski.pl/events/starogard-gdanski-spektakl/ . Dla osób nie mogących dokonać zgłoszenia przez internet, bezpłatne wejściówki do odebrania w recepcji SCK. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wojny domowe - Akademia kłótni małżeńskiej

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl