Weekend z Teatrem Medium

Wczytuję mapę...

Data/Czas
10.06.2017
18:00 - 19:00

Lokalizacja
Starogardzkie Centrum Kultury

Wstęp
10 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury i Teatr „Medium” 10 czerwca br. o godzinie 18:00 zapraszają do sali widowiskowej na spektakl pt. „Dom Bernardy Alba”. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w recepcji SCK – ilość miejsc ograniczona.

Autorem „Domu Bernardy Alba” jest najwybitniejszy z hiszpańskich poetów naszego wieku, Federico Garcia Lorca.”Dom Bernardy Alba” jest jedną z ostatnich jego sztuk. Ból Bernardy po śmierci męża ukoić może jedynie ośmioletnia i rygorystyczna żałoba. W matriarchalnym więzieniu tkwi pięć córek, szalona babka, dwie służące i olbrzymi ładunek namiętności, które – nie znajdując naturalnego ujścia – z czasem eksplodują z gwałtownością wulkanu… Czy jednak zamknięta szczelnie brama domostwa wystarczy, by odgrodzić się od świata pełnego niebezpieczeństw, pokus i… mężczyzn?

Spektakl pt. „Dom Bernardy Alba” w reżyserii Marzeny Nieczuji Urbańskiej. Oprawa plastyczna spektaklu Katarzyna Ostrowska. Występują: Ewa Bunikowska, Ewa Czuba, Magdalena Dalecka, Antonina Kaiser, Agnieszka Kozłowska, Iwona Klinger, Piotr Ossowski, Maria Malinowska, Sabina Splitter, Monika Tomczak – Betlejewska, Aleksandra Wiczyńska.

Weekend z Teatrem Medium

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl