W Starogardzie o Kociewiu – Ruszamy na Kociewie!

Wczytuję mapę...

Data/Czas
10.11.2016
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna

Wstęp
bezpłatny

Strona www
mbpstarogard.pl


Szukasz pomysłów na weekend w najbliższej okolicy?

Przyjedź w czwartek 10 listopada na darmowe spotkanie podróżnicze „Ruszamy na Kociewie” o 17:00 do Biblioteki w Starogardzie Gdańskim przy ul. Paderewskiego 1.

Pokażemy Ci jak przez 10 dni jeździliśmy po Kociewiu. Podpowiemy Ci też jak zwiedzać Kociewie – dostaniesz od nas plan tematycznych 1-dniowych wycieczek po Kociewiu, który możesz wziąć ze sobą i ruszyć z nim w Drogę.

Na spotkaniach Klubu Ruszaj w Drogę! pokazujemy, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć świetną przygodę.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kociewia – pokażemy jak przez 10 dni podróżowaliśmy po Kociewiu i jak każdego dnia lądowaliśmy w innym zakątku regionu. Opowiemy jak odkrywaliśmy kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kociewiu. Pokażemy m.in. jak poznawaliśmy kociewskie tradycje i jak zwiedzaliśmy kociewskie miasteczka, zamki, starodawne grody i co odnaleźliśmy na poddaszach kociewskich świątyń.

Ty też możesz zorganizować taką wycieczkę dzięki planowi, który Ci damy. Spotkanie będzie pełne rad, wskazówek i sprawdzonych pomysłów na udane wycieczki po Kociewiu.

_________________
Kasia i Maciej Marczewscy, miłośnicy Polski i jej turystycznych atrakcji, blogerzy www.ruszajwdroge.pl, twórcy Fundacji Ruszaj w Drogę!, stali bywalcy audycji podróżniczej „Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk”, założyciele Klubu Ruszaj w Drogę! i twórcy warsztatów podróżniczych Kaszubski Szlak

W Starogardzie o Kociewiu - Ruszamy na Kociewie!

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl