Trio The ThreeX w muzyczno-komediowym programie „Mindbowing”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
30.03.2019
18:00 - 18:30

Lokalizacja
Kino "Sokół"

Wstęp
30 zł

Strona www
www.sck.art.pl


Zwariowane show 30 marca br. o godzinie 18:00 w kinie „Sokół” na dwoje skrzypiec i fortepian, pełne humoru i wirtuozerii, z elementami sztuk cyrkowych i tańca w wykonaniu „The ThreeX”. Muzycznym środkiem wyrazu są własne aranżacje sięgające od muzyki romantycznej, przez tango i jazz, aż po muzykę filmową i rozrywkową. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w recepcji SCK i na stronie sck-bilety.interticket.pl

The ThreeX to trio muzyczno-kabaretowe. Ich autorskie show na dwoje skrzypiec i fortepian pełne jest humoru i wirtuozerii, z elementami sztuk cyrkowych i tańca. Muzycznym środkiem wyrazu są własne aranżacje sięgające od muzyki romantycznej, przez tango i jazz, aż po muzykę filmową i rozrywkową. W skład zespołu, który działa nieprzerwanie od 15 lat, wchodzą laureaci międzynarodowych konkursów, absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu, którzy mimo młodego wieku współpracują z największymi nazwiskami branży muzycznej. Różnorodność charakterów, świetny warsztat, obycie sceniczne i profesjonalizm jaki prezentują w każdym aspekcie gry, sytuują The ThreeX w światowej czołówce zespołów kameralnych tego typu, czego dowodem jest zdobycie złotego medalu na prestiżowym konkursie muzyki kameralnej w Japonii oraz ponad 250 występów na całym świecie.

„Ten wspaniały zespół, w sposób niezwykle wyrafinowany, łączy różnorodne gatunki muzyczne z elementami komicznymi, zachowując przy tym najwyższy poziom wykonawczy. Słuchanie ich na żywo to niezwykłe artystyczne doświadczenie.”
Prof. Edward Zienkowski
(Wiedeński Uniwersytet Muzyczny)

„Ten świetny zespół znakomicie kontynuuje rozwinięte w Polsce elementy zabawy muzycznej, począwszy od krotochwilnych dzieł XVII-wiecznego baroku, poprzez znane poczucie humoru Chopina, a nawet z gruntu podejrzaną twórczość Waldemara Malickiego, który po usłyszeniu zespołu The ThreeX postanowił dobrowolnie oddać się w ręce organów ścigania.”
Waldemar Malicki

„The ThreeX jest jedną z najlepszych grup muzyczno-komediowych na rynku.”
Zoltan Kiss (Mnozil Brass)

„X-periencing the ThreeX live is X-iSng, X-hilaraSng and X-quisite!(…) They are musical and comedic freaks on nature in the best possible way.”
Aleksey Igudesman (Igudesman&Joo)

/SCK/

Trio The ThreeX w muzyczno-komediowym programie "Mindbowing"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl