Teatr Młodego Widza – spektakl „Rycerz bez konia”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
07.10.2018
16:00 - 17:00

Lokalizacja
Starogardzkie Centrum Kultury

Wstęp
10 zł - dzieci, 15 zł - dorośli

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury 7 października br. o godzinie 16:00 zaprasza na po wakacyjny spektakl z cyklu „Teatr Młodego Widza”. Teatr Barnaby zaprezentują przedstawienie pt. „Rycerz bez konia”. Bilety w cenie 10 zł dla dzieci i 15 zł dla dorosłych.

Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia… Tak, tak: rycerz bez konia. Powiecie: Każdy rycerz ma przecież swojego konia! I będzie to poniekąd prawda: tylko że ten akurat nie miał. I bardzo był przez to nieszczęśliwy. Czy koń znajdzie rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie… Baśń o rycerzu bez konia autorstwa Marty Guśniowskiej, zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe o samotnym rycerzu i samotnym czkającym koniu, którzy szukają się na wzajem. Na swojej drodze spotykają mnóstwo barwnych postaci m. in.: myszo-nietoperza, księżniczkę, czarodzieja, czy nawet strasznego smoka.

Spektakl jest realizowany na autorskiej scence, która potrafi zaskoczyć niczym zaczarowany kapelusz, a w role głównych bohaterów wcielają się lalki – marionetki. Za animację lalek odpowiedzialny jest Marcin Marzec – lalkarz, marionetkarz, który z przymrużeniem oka sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli, będą mieli mnóstwo powodów do uśmiechu.

Scenariusz: Marta Guśniowska
Lalki: Robert Poryziński
Animacja: Marcin Marzec
Muzyka: Marcin Marzec

Sponsorem spektaklu „Rycerz bez konia” w ramach „Teatru Młodego Widza” jest DOVISTA POLSKA – Wędkowy.

Teatr Młodego Widza - spektakl "Rycerz bez konia"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl