Szlagier Festiwal: Balkan Express i Sylwia Drzewiecka

Wczytuję mapę...

Data/Czas
27.08.2017
17:00 - 19:00

Lokalizacja
SCK - sala widowiskowa

Wstęp
45 zł

Strona www
www.sck.art.pl


27 sierpnia br. o godzinie 17:00 w kinie „Sokół” kolejne koncerty w ramach „Szlagier Festiwalu”. Wystąpią zespół „Balkan Express” i Sylwia Drzewiecka. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w kasie kina oraz na stronie kupbilecik.pl. Informacje na stronie: szlagierfestiwal.pl i pod nr telefonu 536 940 886.

Zespół „Balkan Express” pochodzi z Torunia. Repertuar grupy tworzą utwory ze wszystkich części Bałkanów tj. Macedonii, Bośni, Serbii… W nim też są prezentowane utwory pełne tęsknoty i smutku a także radosne, taneczne, skoczne. Różnorodność oferowanej muzyki, konferansjerka i śpiew w oryginalnych językach a także w języku polskim, gwarantują spełnienie oczekiwań szerokiej grupy odbiorców.

Sylwia Drzewiecka pochodzi z niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce, Błotnicy. Od najmłodszych lat wrażliwość artystyczną kształciły w piosenkarce występy teatralne, recytatorskie i kościelne. To tam odkryła w sobie pasję do muzyki. Nie jest to jednak talent wyuczony, a zapisany w genach, odziedziczony po matce – piosenkarce śpiewającej w zespołach ludowych. Wszystkie uroczystości rodzinne odbywały się w rytmie muzyki i rodzinnych wystąpień.
Lekka, szlagierowa muzyka i wesołe teksty oraz wyjątkowa barwa głosu jak również niesamowita prezencja na scenie – to tylko niektóre atuty Sylwii Drzewieckiej, które z pewnością pokochają słuchacze.

Szlagier Festiwal: Balkan Express i Sylwia Drzewiecka

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl