Spotkanie autorskie z Tomaszem Hildebrandtem połączone z promocją książki „Wymiary mroku”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
09.05.2018
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna

Wstęp
bezpłatny

Strona www
mbpstarogard.pl


Serdecznie zapraszamy miłośników literatury na spotkanie autorskie z Tomaszem Hildebrandtem, autorem książki „Wymiary mroku” – spotkanie odbędzie się 9 maja 2018 roku w Czytelni Popularnonaukowej na 2. piętrze w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gdańskim.

WYMIARY MROKU – Thriller kociewski

Tam, gdzie kiedyś grasował Skorpion, powróciły groza, strach i okrucieństwo. Bezwzględny zabójca pisze własną krwawą historię, przy okazji budząc demony przeszłości.

Na kilka dni przed obchodami Nocy Świętojańskiej w Borach Tucholskich dochodzi do serii tajemniczych wydarzeń. Porwana zostaje dziewczyna wracająca z pracy do domu, znika niebezpieczny pacjent szpitala psychiatrycznego, członkowie starosłowiańskiej sekty uczestniczą w krwawym obrzędzie, a w głębi lasu odnalezione zostają zwłoki kobiety. Czy coś łączy te zdarzenia? W Starogardzie Gdańskim pojawia się nadkomisarz Andrzej Bondar, by rozwiązać zagadkę. Zwłoki kobiety znikają, zanim na miejsce zdąży dotrzeć ekipa śledczych. Dochodzenie pozostaje w zawieszeniu do chwili odnalezienia kolejnego ciała. Nie ma wątpliwości, że kobieta padła ofiarą morderstwa. Asystująca nadkomisarzowi niedoświadczona aspirant Jagna Suchocka jest zdania, że w Borach Tucholskich grasuje seryjny morderca, ale Bondar sceptycznie odnosi się do tej teorii.

Czy na Pomorzu znowu grasuje Skorpion?

Spotkanie autorskie z Tomaszem Hildebrandtem połączone z promocją książki "Wymiary mroku"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl