Spotkanie autorskie z panią Anną Sakowicz

Wczytuję mapę...

Data/Czas
12.03.2018
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna

Wstęp
bezpłatny

Strona www
mbpstarogard.pl


Zapraszamy na spotkanie z panią Anną Sakowicz w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gdańskim w czwartek, 1 marca o godz. 17:00. Na spotkaniu autorka będzie promowała swoją najnowszą powieść „Na dnie duszy”.

Anna Sakowicz – absolwentka filologii polskiej, edukacji filozoficznej i filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz edytorstwa współczesnego na Uniwersytecie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Od 2013 r. prowadzi blog Kura Pazurem (do końca 2017 na Blog.pl). Obecnie autorka ośmiu książek, w tym jednej dla dzieci. Matka studentki, żona pasjonata jazdy na rowerze i fotografa amatora, posiadaczka kota Nutusia i bibliofilka.

Oficjalny opis książki „Na dnie duszy”
___________________
Rozalia, Donata i Inga.
Trzy pokolenia kobiet żyjących w różnych czasach. Mają swoje rodziny, domy, codzienność. Każda z nich ma też swoje emocje, pragnienia, radości… Kiedy ich marzenia zderzają się z rzeczywistością, myślą, że tak musi być, że takie jest życie, że jest to, co jest. Jednak z biegiem lat zauważają, że jest o wiele więcej. To, co naprawdę ważne, jest głęboko ukryte na dnie każdej duszy… Często zostaje tam na zawsze. A czasem trzeba je znaleźć i wydobyć za wszelką cenę i ze wszystkich sił. Nieważne bowiem, ile błędów popełniliśmy, ale że wciąż chcemy je naprawiać. Pozornie zwyczajna historia, jakich wiele, a jednocześnie pełna niespodziewanych zwrotów akcji, dawnych tajemnic i zaskakujących wyborów.
Ta intrygująca opowieść pochłonie cię bez reszty i zadziwi niejeden raz! Bo dla każdego ta sama przeszłość wygląda inaczej…

Spotkanie autorskie z panią Anną Sakowicz

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl