Spotkanie autorskie z Maciejem Badowiczem

Wczytuję mapę...

Data/Czas
19.04.2018
16:00 - 18:00

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna

Wstęp
bezpłatny

Strona www
mbpstarogard.pl


Zapraszamy naszych czytelników na spotkanie autorskie z panią Magdą Omilianowicz, które odbedzie się w czwartek 19 kwietnia br. o godz. 16:00.

MAGDA OMILIANOWICZ – dziennikarka, podróżniczka, autorka setek artykułów i dwunastu książek reporterskich i podróżniczych. Jej artykuły ukazały się m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, „Przeglądzie”, prasie kobiecej, nowojorskim „Kurierze Plus” i holenderskim „Reve”. Wydała w Polsce książkę francuskiego pisarza, podróżnika i awanturnika Cizii Zyke – „Tuan” i zrealizowała kilka telewizyjnych reportaży. Jest laureatką konkursu III Regionalnego Kongresu Kobiet w kategorii media. W 2017 roku została uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta Koszalina w dziedzinie kultury.

Podczas spotkania, reporterka opowie o niezwykłych ludziach poznanych podczas pracy dziennikarskiej – od seryjnego mordercy po gwiazdy filmowe. Dowiecie się Państwo o słynnym, polskim kaskaderze, o 82-letniej autostopowiczce i wielu innych ciekawych postaciach. Spotkaniu towarzyszyć będzie pokaz slajdów, będzie także możliwość zakupu książek reporterki w promocyjnej cenie.

Spotkanie autorskie z Maciejem Badowiczem

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl