Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersa, autorem książki „Trener marzeń”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
24.10.2017
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna

Wstęp
bezpłatny

Strona www
http://mbpstarogard.pl


Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersa, autorką książek „Trener marzeń” oraz „Komputerowy ćpun”.

Książka „Trener marzeń” powstała na prośbę nauczycieli, rodziców, bibliotekarzy i młodzieży, którą autor odwiedzał na spotkaniach autorskich. Nie jest to książka coachingowa zalewająca nas złotymi frazami „możesz więcej” albo „uwierz w siebie”. Autor podchodzi do marzeń w sposób poważny i rzeczowy. Jak przygotować szczegółowy plan rozłożony w czasie? Jak znaleźć źródła wiedzy i wzory realizacji? Jak określić przeciwwskazania wewnętrzne, zewnętrzne oraz zwykłe wymówki? W jaki sposób zaplanować realizację swoich marzeń, zwłaszcza tych z kategorii „niemożliwe”? Jak radzić sobie z krytyką, brakiem pieniędzy i innym przeszkodami? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, przyjdź na spotkanie.

Spotkanie odbędzie się 24 października 2017 r. (wtorek) o godz. 17.00 w Czytelni Popularnonaukowej (II piętro) w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Bernarda Sychty przy ul. Paderewskiego 1 w Starogardzie Gdańskim.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersa, autorem książki "Trener marzeń"

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl