Spektakl pt. „W poszukiwaniu miłości”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
04.02.2019
16:00 - 17:00

Lokalizacja
Starogardzkie Centrum Kultury

Wstęp
wolny

Strona www
www.sck.art.pl


Starogardzkie Centrum Kultury i Centrum Aktywności Seniora zapraszają 4 lutego br. o godzinie. 16:00 na spektakl grupy teatralnej CAS z Gdyni pt. „W poszukiwaniu miłości”. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w sali widowiskowej SCK. Wstęp wolny.

Grupa teatralna CAS, powstałą w 2006 roku, za sprawą zespołu pasjonatek i reżysera – Inessy Lerner. W repertuarze grupy 11 spektakli, nie tylko dla publiczności dorosłej, a również i dla dzieci. Spektakle były wystawiane w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Tczewie i Malborku. W Warszawie, w 2010 roku, grupa teatralna zajęła 2 miejsce na II Ogólnopolskim Festiwalu Uniwersytetów III Wieku.

Spektakl „W poszukiwaniu miłości” składa się z krótkich scenek i monologów z odrobiną humoru. Ze sceny aktorzy mówią o nas, o kobietach i mężczyznach, o charakterach i różnicach miedzy ludźmi, jak i o tym co ich łączy.

W spektaklu wykorzystane fragmenty utworów: Natalii Korostelowej, Wołodzimierza Piercowa, Giennadia Kofmana, Inessy Lerner.
Muzyczne fragmenty: Emanuela Schlechtera, Henryka Warsa, Eugeniusza Krylatowa.
W spektaklu biorą udział: Daniela Maternicka, Asia Grabowska, Barbara Jaroszewska, Bożena Kuchta, Edward Wieczerzak, Janina Szymańska, Grażyna Łazar, Anna Rejniak, Żaneta Rąbalska, Anna Furman, Mieczysław Kamiński. Pomoc techniczna – Mateusz Pelczar. Reżyseria – Inessa Lerner.

/SCK/

Spektakl pt. "W poszukiwaniu miłości"

WIS


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl