Spektakl pt. „Dom Bernardy Alba”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
25.03.2017 - 26.03.2017
18:00 - 19:00

Lokalizacja
Starogardzkie Centrum Kultury

Wstęp
10 zł

Strona www
www.sck.art.pl


W związku z dużym zainteresowaniem lutową premierą spektaklu pt. „Dom Bernardy Alba” – Starogardzkie Centrum Kultury i Teatr „Medium” 25 i 26 marca br. o godzinie 18:00 zapraszają na kolejne występy do sali widowiskowej. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w recepcji SCK – ilość miejsc ograniczona.

Autorem „Domu Bernardy Alba” jest najwybitniejszy z hiszpańskich poetów naszego wieku, Federico Garcia Lorca.”Dom Bernardy Alba” jest jedną z ostatnich jego sztuk. Ból Bernardy po śmierci męża ukoić może jedynie ośmioletnia i rygorystyczna żałoba. W matriarchalnym więzieniu tkwi pięć córek, szalona babka, dwie służące i olbrzymi ładunek namiętności, które – nie znajdując naturalnego ujścia – z czasem eksplodują z gwałtownością wulkanu… Czy jednak zamknięta szczelnie brama domostwa wystarczy, by odgrodzić się od świata pełnego niebezpieczeństw, pokus i… mężczyzn?

Spektakl pt. „Dom Bernardy Alba” w reżyserii Marzeny Nieczuji Urbańskiej. Oprawa plastyczna spektaklu Katarzyna Ostrowska. Występują: Ewa Bunikowska, Ewa Czuba, Magdalena Dalecka, Antonina Kaiser, Agnieszka Kozłowska, Iwona Klinger, Piotr Ossowski, Maria Malinowska, Sabina Splitter, Monika Tomczak – Betlejewska, Aleksandra Wiczyńska.

Spektakl pt. "Dom Bernardy Alba"

Wydział Informacji Społecznej


tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl